Забули пароль?

Про мережу

Українська мережа культури – проект, що має на меті розвинути співпрацю між культурними інституціями в Україні. Ми віримо, що сьогодні ніхто не працює на одинці, що всі свіжі та сильні проекти створюються на перетині різних досвідів, поглядів, ідей.

Проект зі створення Української мережі культури започаткований Центром культурного менеджменту та Європейським культурним фондом. Мережа об’єднує незалежні організації та окремих осіб, які готові працювати разом, підтримувати одне одного в інституційному розвитку і розвитку спільноти.

Які наші завдання?

  • Налагодження конструктивної та відповідальної комунікації менеджерів культури на національному і міжнародному рівнях.
  • Створення ресурсної бази для обміну досвідом та здійснення спільних проектів в рамках співпраці у сфері культури.
  • Надання консультаційної та освітньої підтримки менеджерам культури, промоція розвитку культурних та творчих індустрій.
  • Підтримка ініціатив та реалізації культурних проектів.
  • Стимулювання розвитку культурної аналітики в Україні.

Як ми діємо?

Основною платформою Української мережі культури є інтернет-портал UKRKULT.NET. Цей ресурс не є інформаційною сторінкою про культурне життя країни, він є платформою для спільної дії. Мережа займає свою окрему нішу, в якій основною цільовою групою є культурні інституції та менеджери культури.

Основними розділами порталу є ПРОФІЛІ та ПРОЕКТИ. У розділі ПРОФІЛІ ви можете переглянути сторінки культурних інституцій, що є учасницями Мережі. Розділ ПРОЕКТИ об’єднує проекти, над якими працюють зареєстровані інституції.  

Будьте причетними!

Долучайтеся до Української мережі культури, щоб разом творити культурний простір, ефективно використовуючи творчий потенціал, обмінюватись досвідом, методологією і брати активну участь в реалізації культурних ініціатив. Пройшовши просту процедуру реєстрації ви можете додати свою організацію як учасницю Мережі, або приєднатися до вже зареєстрованих на порталі інституцій і груп.

Контакти
info@ukrkult.net

Координатор проекту зі створення Української мережі культури  - Оля Коцька, okotska@kultura.org.ua
image
Програма резиденцій створена Українською мережею культури для розширення професійних зв’язків, налагодження співпраці між менеджерами та...